Свечани пријем за Вуковце и Ученике генерације ПДФ Штампа Ел. пошта
Написао Оља Чучић
петак, 10 јун 2016 13:24

10.06.2016.г.

Поводом завршетка школске 2015/16године,на свечаном пријему у скупштинској сали,начелник општине Братунац,г-дин Недељко Млађеновић уручио је новчане награде и плакете Ученицима генерације и Вуковцима Средњошколског центра и основних школа,као и новчане награде каратистима Карате клуба " Милош Делић" за успјехе постигнуте на такмичењу у Темишвару.

Укупан износ издвојен из буџета Општине износио је 2.550,00 КМ.

Ученици генерације Средњошколског центра,Анђели Глигић уручена је општинска плакета и новчана награда у износу од 150 КМ.

Идентичну награду добили су Ученици генерације:Ведрана Шаренац из ОШ “Бранко Радичевић“,Кристина Капетановић из ОШ“Вук Караџић“,  Јована Радовић из ОШ “ Петар Кочић“ из Кравице и Бериса Мухаремовић из подручне школе у Коњевић Пољу.

алт

Плакете и новчане награде од 100 КМ добили су сљедећи ученици:

Средњошколски центар:

-          Борисав Петровић, ученик машинске школе

-          Алекса  Петровић, ученик електро техничке школе

ОШ „ Бранко Радичевић“

-          Марко Максимовић

-          Марина Тадић

-          Викторија Јулија Лучић

-          Николина Грујичић

-          Габријела Јурошевић

ОШ „ Вук Караџић“

-          Ана Остојић

-          Ивана Беатовић

-          Сара Нинковић

алт

Начелник општине је у поздравном говору упутио честитку најбољим ученицима и истакао да су они понос наше средине, те да су ове награде само симболичан знак пажње и потврда да локална заједница брине о образовању и пружа подршку даровитим и вриједним ђацима,зажеливши им успјех у даљем школовању.

На пријему је уручена и захвалница Братунчанину Љубомиру Шарцу за признања која је добио на салону проналазаштва у Бриселу.