НАЈАВА:7.РЕДОВНА СЈЕДНИЦА СО-е БРАТУНАЦ

7. РЕДОВНA СЈЕДНИЦA СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ

одржаће се 24.07.2017. године (понедељак)

са почетком у 10,00 часова, у скупштинској сали у згради Дома културе у Братунцу

Д  Н Е В Н И   Р Е Д:

1. УСВАЈАЊЕ ИЗВОДА ИЗ ЗАПИСНИКА СА            ШЕСТЕ РЕДОВНЕ СЈЕДНИЦЕ СО-е
  2. ИНФОРМАЦИЈА О РЕАЛИЗАЦИЈИ СКУПШТИНСКИХ ЗАКЉУЧАКА СА ПРЕТХОДНЕ СЈЕДНИЦЕ СО-е
  3. ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ПОНИШТЕЊУ ОДЛУКЕ О ИМЕНОВАЊУ ОПШТИНСКЕ ИЗБОРНЕ КОМИСИЈЕ
  4. ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О РАСПИСИВАЊУ КОНКУРСА ЗА ИЗБОР И ИМЕНОВАЊЕ  ОПШТИНСКЕ ИЗБОРНЕ КОМИСИЈЕ
  5. ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ИМЕНОВАЊУ КОНКУРСНЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА ЈАВНОГ КОНКУРСА ЗА ИЗБОР И ИМЕНОВАЊЕ ОПШТИНСКЕ ИЗБОРНЕ КОМИСИЈЕ
  6. ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О РАЗРЈЕШЕЊУ ВД ДИРЕКТОРА ЈАВНИХ УСТАНОВА ЧИЈИ ЈЕ ОСНИВАЧ ОПШТИНА БРАТУНАЦ:
  4. ЈУ „ДОМ КУЛТУРЕ“ БРАТУНАЦ

7.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ИЗБОРУ И ИМЕНОВАЊУ ДИРЕКТОРА ЈАВНИХ УСТАНОВА ЧИЈИ ЈЕ ОСНИВАЧ ОПШТИНА БРАТУНАЦ:

4. ЈУ „ДОМ КУЛТУРЕ“ БРАТУНАЦ

8.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О РАЗРЈЕШЕЊУ ВД УПРАВНИХ ОДБОРА ЈАВНИХ УСТАНОВА ЧИЈИ ЈЕ ОСНИВАЧ ОПШТИНА БРАТУНАЦ:

5. JУ „ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА“ БРАТУНАЦ

9.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ИЗБОРУ И ИМЕНОВАЊУ ЧЛАНОВА УПРАВНИХ ОДБОРА ЈАВНИХ УСТАНОВА ЧИЈИ ЈЕ ОСНИВАЧ ОПШТИНА БРАТУНАЦ:

5. ЈУ „ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА“ БРАТУНАЦ

10.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ИЗБОРУ И ИМЕНОВАЊУ ОДБОРА ЗА ЖАЛБЕ ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ

11.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ O ИМЕНОВАЊУ ЧЛАНА ШКОЛСКОГ ОДБОРА ИСПРЕД ЈЕДИНИЦЕ ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ  ЈУ ОШ „ВУК КАРАЏИЋ“ БРАТУНАЦ

12.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ИМЕНОВАЊУ ЧЛАНА ШКОЛСКОГ ОДБОРА ИСПРЕД ЈЕДИНИЦЕ ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ  ЈУ ОШ „ПЕТАР КОЧИЋ“ КРАВИЦА

13.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ИМЕНОВАЊУ ЧЛАНА ШКОЛСКОГ ОДБОРА ИСПРЕД ЈЕДИНИЦЕ ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ  ЈУ ОШ „БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“ БРАТУНАЦ

14.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ИМЕНОВАЊУ ЧЛАНА ШКОЛСКОГ ОДБОРА ИСПРЕД ЈЕДИНИЦЕ ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ  ЈУ СШЦ „БРТУНАЦ“

15.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ДОПУНИ ОДЛУКЕ О ТАКСИ ПРЕВОЗУ НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ

16.ПРИЈЕДЛОГ ОДЛУКЕ О ПРИСТУПАЊУ ИЗМЈЕНЕ И ДОПУНЕ РЕГУЛАЦИОНОГ ПЛАНА НАСЕЉЕНОГ МЈЕСТА БРАТУНАЦ

17.ИНФОРМАЦИЈА О РАДУ АД „ГРАДСКА ЧИСТОЋА“ БРАТУНАЦ

18.ОДБОРНИЧКА ПИТАЊА

ПРЕДСЈЕДНИК СКУПШТИНЕ

ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ

Ћазим Јусуповић     с.р.

Уплаћене стипендије за јуни 2017

Аутор Оља Чучић дана .

Обавјештавамо све студенте-стипендисте Општине Братунац да је уплаћена стипендија за мјесец ЈУНИ 2017.

Редовним мјесечним уплаћивањем стипендија, Општина Братунац је са овом стипендијом измирила обавезе према 86 студената који су потписали Уговоре у трајању од 4 мјесеца.

У наредном периоду вршиће се мјесечне уплате још 4 стипендије за 105 студената који су Уговоре потписали у трајању од 8.мјесеци.

У Братунцу обиљежено страдање Срба у Подрињу

Аутор Оља Чучић дана .

Bratunacko groblje parastos srpskim zrtvama

Служењем парастоса на Градском гробљу и меморијалном академијом на Градском тргу у Братунцу, у петак увече је обиљежено  страдање Срба у Подрињу. Централно обиљежавање  страдања Срба у Подрињу  организовао је  Одбор Владе Републике Српске  за његовање традиције ослободилачких ратова  у сарадњи са братуначком општином.

Bratunacparastos

Вијенце код Спомен крста  положили су предсједник РС Милорад Додик,изасланик предсједника Србије министар одбране Александар Вулин и министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања у Влади Србије Зоран Ђорђевић. Почаст жртвама одали су министри у Влади РС Миленко Савановић и Неђо Трнинић, затим делегације Народне Скупштине РС и заједничких институција БиХ, руске амбасаде у БиХ,  општина регије Бирач те представници републичких и општинских организација проистеклих из одбрамбено-отаџбинског рата.

У оквиру обиљежавања годишњице приказан је документарни филм „Злочин без казне-страдање Срба у средњем Подрињу“ ауторке Слађане Зарић који је снимљен у продукцији Радио-телевизије Србије.

Обиљежавање у Братунцу посвећено је свим српским жртвама средњег Подриња и Бирча  из посљедњег рата а организовано је поводом 25 година од страдања на Петровдан када је 12.јула 1992.године убијено 69 Срба у Залазју и Сасама, те братуначким селима Биљача и Загони.

Позив за 10.регионални Сајам пословних идеја

Аутор Оља Чучић дана .

Направите први корак и пријавите се на такмичење за најбоље пословне идеје које организује Удружење „Пријатељи Сребренице“ у оквиру пројекта „Млади предузетници за друштвене промјене.“

Научите како се пише пословни план и процијените своју пословну идеју уз савјетодавну подршку Пословног савјетовалишта Удружења „Пријатељи Сребренице.“ Најуспјешнији полазници тренинга имаће прилику да представе своје пословне идеје на X регионалном Сајму пословних идеја.

За најперспективније пословне идеје представљене на Сајму обезбјеђена су грант и бескаматна кредитна средства, са роком отплате до три године, као и награде.

Пријаве су отворене за младе са подручја општина Сребреница, Братунац, Милићи, Власеница и града Зворника, старости од 18-35 година.

Први пресјек броја пријава за учешће на X Сајму пословних идеја је направљен 20.05. Јавни позив за учешће на Сајму пословних идеја је стално отворен. Наредни пресјек броја пријава ће бити направљен 25.07., а после тог термина заинтересовани ће моћи да се пријаве за учешће на 11. Сајму пословних идеја.

Апликациони образац можете преузети ОВДЈЕ

За више информација контактирајте нас путем телефона 056/440-165 и путем маила: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

ДОО „ МАЛИНА- БРАТУНАЦ“ Албум

Komunalci-oprema_3
logoMalina
OBRADA_ZEMLJISTA