U BRATUNCU ODRŽAN PRVI BICIKLISTIČKI DEFILE

-U organizaciji BBK " Mountain bike", a u saradnji sa opštinom Bratunac, oko 180 biciklista iz Bratunca i okolnih opština, danas je prodefilovalo kroz centar grada.

-Lijep i sunčan dan izmamio je ljubitelje dvotočkaša svih uzrasta. Po okončanju vožnje koja je protekla bez ikakvih problema, za učesnike defilea obezbjeđeno je osvježenje, a najmlađim učsenicima dodjeljena su priznanja.

-Organizatori ističu da će se ova manifestacija u budućnosti tradicionalno održavati i da njom žele da afirmišu korišćenje bicikala kod svih generacija i da skrenu pažnju na značaj koji vožnja biciklom ima na zdravlje ljudi i životnu sredinu.

-Zahvaljujemo se svim učesnicima biciklističke vožnje. Vidimo se sledeće godine!