АКЦИЈА ЧИШЋЕЊА ГРАДА

Овог викенда, тачније у суботу 24. априла, биће организована од стране општине Братунац акција чишћења и уређења ужег центра града. Уз помоћ грађана који буду добровољно жељели да помогну, ђака основних и средњих школа, спортских секција, удружења грађана и градске комуналне службе очистиће се уже језгро града како бисмо предстојеће Васкршње празнике дочекали достојно вриједним и одговорним домаћинима. Упоредо са чишћењем града, на корзу ће бити офарбане бетонске позиде, замјењене труле даске на клупама за сједење, посађено цвијеће на зеленим површинама, градска позорница ће бити очишћења и префарбана и на њој ће бити постављена велика шаховска табла. Вријеме је да се почне радити за љепши Братунац! Ваш начелник, Срђан Ранкић.