БРАТУНАЦ ДОБИЈА ТРИ НОВА ПАРКИНГА И УЛИЦУ

Након недавно одржаних неформалних састанака општинског руководства са премијером Вишковићем, постигнут је договор о финансирању изградње и уређења паркинг простора код старе грађевинске школе, затим паркинга на углу Доситејеве и улице Цара Лазара код ОШ ''Бранко Радичевић'', те паркинг простора у Радничкој улици према спортској дворани, затим изградња нове асфалтне саобраћајнице која ће повезати улицу Светог Саве и Цара Лазара а која пролази поред старе грађевинске школе. У овом пакету инвестиција договорено је и уређење паркинг платоа и приступне саобраћајнице уз нову зграду административног центра општине. На овим локацијама мјесецима су се налазиле развалине и неуређена површина гдје се сакупљала велика количина падавинских вода, што је угрожавало безбедност учесника у саобраћају, како пјешака тако и возила.

Извођач је уведен у посао а завршетак радова на овим пројектима предвиђен је у наредних 30 дана, што је у зависности од временских услова у периоду пред нама.