БРАТУНАЧКИ СРЕДЊОШКОЛЦИ НА ИЗЛОЖБИ О САВИ ВЛАДИСЛАВИЋУ

Данас су ученици Средњошколског центра Братунац са професорицом историје Савком Петровић посјетили изложбу постављену у холу Општине Братунац, а посвећену Сави Владиславићу Рагузинском,дипломати Петра I Великог.

Приликом посјете ученицима се обратио начелник oпштине др Лазар Продановић изразивши велико задовољство њиховим присуством у новој згради Општинске управе и пожељевши још пуно оваквих догађаја и сусрета.

Након начелниковог обраћања,ученици-архитектонски техничари првог разреда, са великим занимањем су обишли модерни и функционални простор цијелог објекта Општинске управе.

У наредним данима ,све до 15.октобра,изложбу ће посјетити и старији разреди основних школа са подручја наше општине.