ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Драги моји Братунчани, иза нас је прва година мог мандата на мјесту начелника општине Братунац.

Вријеме је да саберемо утиске.

Позивам све заинтересоване грађане да прекосутра, у сриједу 29. децембра 2021. године у 10.00 часова, дођу у Дом културе Братунац гдје ћу заједно са начелницима одјељења општинске управе и директорима јавних установа, чији је оснивач општина Братунац, одговарати на сва ваша питања.

Биће то прилика да се кроз директан разговор упознамо са вашим захтјевима које ћемо заједно рјешавати, али и најбољи начин да отклонимо сваку врсту злурадих подвала и лажи које се пласирају на друштвеним мрежама.

Уједно, позивам све заинтересоване медије да присуствују овом дружењу са грађанима, гдје ће заједно са њима моћи да поставе питање свакоме од нас.

Добро дошли!

Ваш начелник,