,,ДАНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА” ОКУПИЛИ ПРЕКО ДВИЈЕ СТОТИНЕ ГРАЂАНА

У оквиру активности ,,Дани отворених врата” сви заинтересовани грађани општине Братунац имали су прилику да разговарају са начелником ове општине, Срђаном Ранкићем.

Он је заједно са начелницима одјељења и директорима јавних установа одговарао на  постављена питања и захтјеве грађана.

Начелник Ранкић истиче да су проблеми различити, али да се највећи број захтјева односи на социјалну проблематику, санацију и изградњу путева, стамбено збрињавање и бројне друге проблеме, те да је због тога позвао начелнике одјељења и директоре јавних установа у чијој је надлежности велики број захтјева.

Он наглашава да ће ова пракса бити настављена и у наредном периоду, са циљем сагледавања проблема грађана и отворене комуникације, како би се што прије одговорило на захтјеве становника општине Братунац.