МАНИФЕСТАЦИЈА ГОСПОЈИНСКИ ДАНИ

Начелник општине Лазар Продановић присуствовао је свечаности додјеле награде "Бели", која се додјељује појединцу за укупно новинарско дјело у афирмацији књижевности и културе, и подизање споменика Светом Оцу Јустину (Поповићу).

Свечаност је организована на Малу Госпојину код цркве Св. Стефана на Кнежевом пољу, испод Малог Повлена.

Начелник се том приликом састао са предсједником Владе Републике Србије Милошем Вучевићем са којим је сумирао утиске досадашње сарадње наше општине са Владом и локалним заједицама из Републике Србије. Начелник је упознао премијера да општина Братунац у Србији има двије братске општине са којима уско сарађује, те да планира у наредном периоду да прошири сарадњу и са другим локалним заједницама.