МЕЂУНАРОДНИ САЈАМ ПОЉОПРИВРЕДЕ, ПРИВРЕДЕ И ТУРИЗМА "ДАНИ МАЛИНЕ - 2023"

Данас је одржан први састанак организационог одбора за одржавање 15.-ог по реду Међународног сајма пољопривреде, привреде и туризма "Дани малине - 2023". Ова најпопуларнија братуначка манифестација ове године биће одржана 9-10. јуна, а централни део сајма биће одржан у спортској дворани и на платоу малих спортова испред СШЦ-а. Имајући у виду економске и привредне тендеције како у Братунцу тако и у региону, овогодишњи сајам поред пољопривреде и туризма акценат ће ставити и на привредна кретања па ће поред пољопривредника, туристичких организација и предузећа из области прехрамбене индустрије окупити и привреднике и предузетнике из земље и региона који ће своју пословну понуду представити на овогодишњој сајамској смотри. Сајам ће пратити и неколико пропратних манифестација које ће бити интегрисане у програм сајма, а све у циљу што квалитетније понуде и веће посјећености ове манифестације. У наредним данима биће припремљен промотивни и пропагандни материјал, те дефинисане детаљне активности на реализацији ове манифестације како би се што више зацртаних задатака урадило у предвиђеним роковима. Поред Начелника општине, представника општинских служби и других релевантних фактора у привреди и туризму, члан организационог одбора а уједно и предсједавајући одбором именован је г-дин Горан Бурсаћ помоћник Министра пољопривреде у Влади РС.