МЕМОРИЈАЛНИ ТУРНИР "МИЛОШ ДЕЛИЋ" 2024

У Спортској дворани у Братунцу, јуче је одржан 15. Меморијални карате турнир "Милош Делић" на којем је учешће узело 20 клубова и 160 такмичара из Републике Српске, Федерације БиХ и Србије.

Турнир је отворио начелник општине Лазар Продановић који је изразио задовољство да се овај турнир одржава 15 пут и да је постао дио традиције Братунца.

Организатори турнира су додијелили захвалнице за допринос у развоју клуба Општини Братунац, Невену Видовићу и Синиши Симићу.

За добар резултат у овој години додиjељене су захвалнице Милици Витор, Слободанки Симић, Душици Пајић, Софији Радошевић и Маши Обрадовић.

Најуспjешнији клубови на такмичењу били су КК "Романија " Пале, КК "Самурај" Брчко и КК "Игман" Источно Сарајево.

Најбоља такмичарка на турниру је из КК "Романија" Пале, а најбољи такмичар из КК "Шампиони" Бања Ковиљача.