МЕМОРИЈАЛНИ ТУРНИР "МИЛОШ ДЕЛИЋ"

У Спортској дворани у Братунцу, данас је одржан 14. Меморијални карате турнир "Милош Делић".

Турнир је свечано отворио начелник општине Братунац Лазар Продановић, који је изразио задовољство због указане части

- Нема ништа племенитије за младе људе од бављења спортом. Издвајање за спорт није велико, око 200.000, 00 КМ. Радићемо да идуће године буџет буде већи. Следеће године ћемо приступити и реконструкцији Спортске дворане, како бисте имали боље услове за бављење овим племенитим спортом, који има изузетан значај за формирање личности. Стојимо вам на располагању. Поносни смо што сте окупили оволики број клубова. Гостима бих поручио да су увијек добродошли у Братунац. Желимо афирмисати наше мјесто кроз ове видове активности и радићемо сви на томе - изјавио је начелник Продановић и уједно је учесницима пожелио успјех у такмичењу.

На турниру је учествовало 28 карате клубова из Босне и Херцеговине, Србије и Црне Горе. Преко 200 учесника је показало своје умиjеће у овом спорту.