МИНИСТАР МИТРОВИЋ И ДИРЕКТОР УИО ЏАКУЛА У ПОСЈЕТИ ОПШТИНИ БРАТУНАЦ

Данас су у посјети општини Братунац боравили министар комуникација и транспорта у Вијећу министара БиХ, др Војин Митровић и директор Управе за индиректно опорезивање БиХ, Миро Џакула са сарадницима.

Након пријема у кабинету начелника општине Братунац, Срђана Ранкића, делегација на челу са министром Митровићем, директором Џакулом и начелником Ранкићем обишла је новосаграђени мост Братољуб између БиХ и Републике Србије, гдје су завршени радови на изградњи заједничког граничног прелаза.

Након обиласка, чланови делегације министрства комуникација и транспорта и Управе за индиректно опорезивање констатовали су да су сви радови успјешно окончани и да су се стекли потребни услови за отварање овог граничног прелаза.

Послије консултација са надлежним институцијама у Републици Србији биће договорен званичан датум отварања и стављања у функцију овог граничног прелаза. Према процјенама министра и директора УИО то би могло бити завршено до краја овог мјесеца.