НАЧЕЛНИК РАНКИЋ ОБЕЋАО ПОМОЋ СТАНАРИМА ЗГРАДЕ У КОЈОЈ ЈЕ ТОКОМ НОВОГОДИШЊЕ НОЋИ ИЗБИО ПОЖАР

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић састао се данас са станарима зграде у којој је током новогодишње ноћи избио пожар. Приликом пожара два лица су смртно страдала, док је седам лица повријеђено.

Начелник Ранкић истакао је да ће станари ове зграде имати сву потребну подршку како би се што прије санирала штета која је настала приликом пожара.

-Сваки власник стана добиће одређену помоћ да то среди. Општина ће ангажовати фирму да среди стубиште. Такође, биће ангажовани електричари који ће погледати инсталације, тако да ће Општина дати помоћ у зависности од штете која је причињена. Ту сам да помогнем све што могу, како бисмо сви заједно пребродили ову несрећу. Породицама настрадалих упућујем искрено саучешће, а повријеђенима желим брз и лак опоравак, поручио је Ранкић.