НАЧЕЛНИК УГОСТИО И НОВЧАНО НАГРАДИО КОШАРКАШЕ

Начелник општине Лазар Продановић данас је организовао пријем за играче Кошаркашког клуба Братунац који се пласирао у Прву лигу Републике Српске. Начелник је честитао младим спортистима на постигнутом успјеху и том приликом новчано их наградио.

- Захваљујем се играчим и руководству клуба на оствареном резултату ове сезоне. Виши ранг је озбиљна прича са већим финансијским захтјевима. Радићемо на томе да се све активнисти на томе проводе. Клуб ће финансијски бити испоштован од стране општине, али ће настојати обезбједити и спонзорска средства од стране наших привредника. Важан корак у овој активнисти је и реконструкција спортске дворане како би наши играчи имали што боље услове за тренинг и утакмице - истакао је Проданoвић.

Од наредне сезоне братуначки клуб ћемо поново гледати у Првој лиги Републике Српске. Играчима и руководству клуба још једном честитамо и желимо им успјех у даљем такмичењу.