ОБАВЈЕШТЕЊЕ (05.04.2024.Г.)

-Општина Братунац јуче је уплатила стипендију за март мјесец редовним студентима, у укупном износу од 15.800 КМ. Стипендије у износу од 100 КМ, 114 студената ће примати 10 мјесеци, а 44 студента ће исти износ добијати у периоду од 5 мјесеци.

-Извршена је уплата и једнократне новчане помоћи родитељима у оквиру политике стимулисања наталитета на подручју општине Братунац. Помоћ за рођење дјетета добило је 18 брачних парова у укупном износу од 15.700 КМ.

-Данас су уплаћена, односно рефундирана и средства на име пореза и доприноса на најнижу законом утврђену плату у Републици Српској за мјесец фебруар 2024. године у складу са Уговором о додјели подстицајних средстава у функцији самозапошљавања младих предузетника.