ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ИМЕНОВАЊУ КОНКУРСНЕ КОМИСИЈЕ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПОСТУПКА ЗА ПРИЈЕМ НАМЈЕШТЕНИКА У ОПШТИНСКУ УПРАВУ БРАТУНАЦ

На основу члана 82 став (3) Закона о локалној самоуправи („СЛ.Гласник РС“ бр.97/16 и 36/19), члана 161 Закона о службеницима и намјештеницима у органима јединице локалне самоуправе („СЛ.Гласник РС“ бр.97/16), члана 44 Правилника о јединственим процедурама за попуњавање упражњених радних мјеста у градској, односно општинској управи („Сл.Гласник РС“ бр.42/17)  и члана 67. Статута општине Братунац („Сл. Гласник општине Братунац“ бр. 10/2017.), Начелник општине Братунац, Рјешењем бр.02-020-672/21 од 31.12.2021.год., именовао је Конкурсну комисију за спровођење поступка за пријем намјештеника у Општинску управу Братунац по расписаном Јавном конкурсу за попуњавање упражњених радних мјеста намјештеника у Општинској управи Братунац бр.02-020-672/21, објављеном у дневном листу Глас Српске и на веб страници општине Братунац www. opstinabratunac.com. дана 11.12.2021.год.

У складу са чланом 24 Правилника о јединственим процедурама за попуњавање упражњених радних мјеста у градској, односно општинској управи („Сл.Гласник РС“ бр.42/17) састав Комисије учиниће се доступним јавности путем ове веб странице.

У Конкурсну комисију за спровођење поступка за пријем намјештеника у Општинску управу Братунац, а у складу са чланом 161 Закона о службеницима и намјештеницима у органима јединице локалне самоуправе („СЛ.Гласник РС“ бр.97/16) именовани су:

1. 1. Ранка Перић, дипл.економиста - службеник за управљање људским ресурсима
  2. 2. Вјекослав Стевановић,дипл.инж.маш. – службеник са одговарајућим професионалним искуством
  3. 3. Ивана Милановић, дипл.правник - службеник са одговарајућим професионалним искуством

За предсједника Конкурсне комисије именована је Ивана Милановић,дипл.правник.