ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА ВЛАСНИКЕ И КОРИСНИКЕ ПРИВРЕМЕНИХ ОБЈЕКАТА И ОПРЕМЕ НА ЈАВНИМ ПОВРШИНАМА

Из општинског одјељења за просторно уређење и стамбено-комуналне послове позивају све власнике и кориснике привремених објеката, рекламних паноа, билборда и других врста привремених пословних објеката, а који се налазе на јавним површинама да изврше пријаву односно обнову рјешења за стицање права привремености. Овакав апел из надлежног Одјељења упућен је ради увођења реда у овај вид комуналне услуге од стране надлежних служби, а све у циљу што ефикаснијег и квалитетнијег уређења и управљања комуналном инфраструктуром на подручју општине Братунац.

Више информација о овом позиву ресорног Одјељења можете добити у сједишту општинске управе у надлежним службама.

Текст позива за подношење захтјева за коришћење јавне површине можете погледати и преузети ОВДЈЕ.