ОДЛУКА О ДОДЈЕЛИ СРЕДСТАВА ПОМОЋИ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ РЕКОНСТРУКЦИЈЕ ФАСАДА, ЗАМЈЕНУ КРОВНИХ ПОКРИВАЧА И САНАЦИЈУ ОШТЕЋЕНИХ ДИЈЕЛОВА КРОВНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ НА ЗГРАДАМА КОЛЕКТИВНОГ СТАНОВАЊА У ОПШТИНИ БРАТУНАЦ

На основу расписаног Јавног позива за суфинансирање  реконструкције фасада, замјене кровних покривача и санацију оштећених дијелова кровне конструкције  на зградама колективног становања  у општини Братунац, објављеном на огласној табли и веб страници општине Братунац дана 21.06.2024.год., проведеног поступка вредновања/бодовања пријава према критеријумима и начину бодовања дефинисаним Правилником о суфинансирању  реконструкције фасада, замјене кровних покривача и санацију оштећених дијелова кровне конструкције на зградама колективног становања  у општини Братунац бр.02-020-228/24 („Сл.Гласник општине Братунац“ бр.4/24) и утврђених ранг листа од стране  Комисије за  избор корисника за суфинансирање  реконструкције фасада, замјене кровних покривача и санацију оштећених дијелова кровне конструкције  на зградама колективног становања, именоване Рјешењем Начелника општине Братунац бр.02-020-519/24 од 13.08.2024.год., Начелник општине Братунац  је донио Одлуку о додјели  средстава помоћи заједницама етажних власника.

Одлука о додјели   средстава помоћи за суфинансирање  реконструкције фасада, замјене кровних покривача и санацију оштећених дијелова кровне конструкције  на зградама колективног становања  у општини Братунац може се преузети ОВДЈЕ.

Обавјештење Комисије о утврђивању ранг листа за избор корисника средстава помоћи по Јавном позиву за суфинансирање  реконструкције фасада, замјене кровних покривача и санацију оштећених дијелова кровне конструкције  на зградама колективног становања  у општини Братунац може се преузети ОВДЈЕ.