ОДРЖАН ПРВИ САСТАНАК ОРГАНИЗАЦИОНОГ ОДБОРА ЗА ОБИЉЕЖАВАЊЕ СТРАДАЊА СРБА У СРЕДЊЕМ ПОДРИЊУ

-Данас је у Братунцу одржан први састанак Организационог одбора за обиљежавање 31. године од страдања Срба Средњег Подриња и Бирча које је ове године планирано за 1. јул.

-Састанку су присуствовали сви Начелници и Градоначелници из локалних заједница које гравитирају овом подручју, као и црквени намјесници из општина и градова у Средњем Подрињу.

-Договорене су активности за наредни период и припремљен нацрт плана и програма обиљежавања овог догађаја, а своје присуство 1. јула у Братунцу најавила је и Његова Светост патријарх српски Господин Порфирије.

Наредни састанак Одбора биће одржан у мају мјесецу, а град домаћин биће Зворник.