ОПШТИНА БРАТУНАЦ НА САЈМУ ПРИВРЕДЕ У ВАЉЕВУ

Представници општине Братунац и општинског предузећа "Малина-Братунац" д.о.о. били су у посјети Сајму привреде и предузетништва СПРЕГ који се ове године одржава по 17-и пут у Ваљеву. На овој највећој сајамској смотри у Западној Србији учешће је узело преко 100 излагача из области привреде, пољопривреде, туризма и прехрамбене индустрије из свих земаља региона. Овај значајан скуп искориштен је да се уруче позивнице компанијама и организацијама и изврши својеврсна промоција надолазеће сајамске манифестације у нашем граду која је заказана за 9. и 10. јун текуће године. Бројни гости и излагачи на ваљевском сајму изразили су заинтересованост да узму учешће у 15-ом по реду Међународном сајму пољопривреде, привреде и туризма "Дани малине 2023" који ће се ове године одржати у јуну мјесецу у спортској дворани Братунац.