ОПШТИНА БРАТУНАЦ СУФИНАНСИРА АУТОБУСКУ ЛИНИЈУ СРЕБРЕНИЦА - БРАТУНАЦ - ЗВОРНИК И ЗВОРНИК - БРАТУНАЦ – СРЕБРЕНИЦА

Општина Братунац и "Euro Petrol Oil" д.о.о. Зворник потписали су данас Уговор о суфинансирању услуге аутобуског превоза на релацији Сребреница-Братунац-Зворник и Зворник-Братунац-Сребреница.

Захваљујући субвенционисању од стране општине, аутобуска линија Сребреница- Зворник саобраћа од понедељка у 5:15 часова из Сребренице и 15:30 часова из Зворника преко Коњевић поља.

Аутобуска линија Зворник- Сребреница преко Полома саобраћа од понедељка у 7:00 часова из Зворника и 13:00 часова из Сребренице.

Захваљујући овим линијама,грађани општине Братунац осим са Зворником,биће повезани и са другим мјестима у Републици Српској.