ОТВОРЕН ШЕСТИ ПО РЕДУ БРАТУНАЧКИ СТРИП ФЕСТИВАЛ

Додјелом захвалница и признања у холу зграде Општинске управе Братунац синоћ је отворен шести по реду стрип фестивал, који се ове године одржава од 2. до 4. августа.

Гостима фестивала добродошлицу је пожелио начелник Лазар Продановић, који је најавио да ће се у наредном периоду више радити на оваквим манифестацијама те на развоју туристичких потенцијала општине Братунац.

Одмах након отварања фестивала услиједило је отварање изложбе карикатура Зорана Михаиловића. Према најави организатора, програм ће бити настављен у суботу, радионицом за најмлађе као и цртањем гостујућих аутора за посјетиоце, а у вечерњим сатима, очекује се промоција стрипа „МУ“ ауторки Ане и Саре Живковић, промоција најновијих стрип издања два издавача „Девета Димензија“ из Бањалуке и „Систем Комикс“ из Београда, као и промоција дјела познатог српског писца, драмског и стрип сценаристе Дејана Стојиљковића.