ПОСЈЕТА ДИРЕКТОРА ЕЛЕКТРО-БИЈЕЉИНЕ ОПШТИНИ БРАТУНАЦ

Данас је у радној посјети Општини Братунац боравио директор Електро-Бијељине г-дин Марко Михајловић, а тема разговора са Начелником Општине Братунац г-дином Лазаром Продановићем била је уступање зграда и објеката у власништву овог предузећа братуначким комуналним предузећима.

Наиме, магацински и канцеларијски простор површине од око 1.300 метара квадратних у власништву Електро-Бијељине а који се налази у кругу трафо-постројења ''Братунац 2'' већ дужи период није у употреби овог предузећа, а у техничком и просторном смислу представља адекватно рјешење за квалитетно функционисање братуначких комуналних предузећа који се већ годинама налазе у неусловној и дотрајалој згради у центру града.

Електро-Бијељина ће овај простор уступити овим предузећима по најприхватљивијим могућим условима и то након додатне адаптације и уређења објеката и простора око њих.