ПОСЈЕТА МИНИСТРА БОЈАНА ВИПОТНИКА ОПШТИНИ БРАТУНАЦ

За сутра је најављена радна посјета Министра за просторно уређење, грађевинарство и екологију господина Бојана Випотника, а састанку ће поред в.д. Начелника општине Братунац г-дина Бранислава Тришића присуствовати и представници компанија из области грађевинарства те представници општинских служби у Одјељењу за урбанизам и стамбено комуналне послове. Циљ ове посјете биће да се разговора о горућим проблемима у области изградње и уређења на подручју наше општине, затим о програмима енергетске ефикасности у јавним објектима, а акценат разговора биће и на заштити животне средине како у градској зони тако и у руралним срединама а посебно у сливу ријеке Дрине. Подсјећања ради, Министар Випотник је недавно преузео ово Министарство као кадар Уједињене Српске, и ово је његова прва посјета општини Братунац.