ПРЕДСТАВНИЦИ УДРУЖЕЊА ПЕНЗИОНЕРА БРАТУНАЦ ПРОСЛАВИЛИ КРСНУ СЛАВУ

Данас је ломљењем славског колача у просторијама Удружења пензионера Братунац обиљежена крсна слава пензионера Свети Василије Острошки. Славски колач сломили су представници овог удружења и начелник општине Братунац Срђан Ранкић. - Овом приликом желим да честитам славу свим члановима Удружења пензионера Братунац. Такође, честитам крсну славу свим суграђанима, који прослављају данас Светог Василија Острошког. Како сам раније најављивао, планирам да помогнем пензионерима кроз разне активности. Иако се још увијек налазимо у времену корона вируса, желио сам да направим један искорак, који ће показати пензионерима да имају нашу подршку. Кроз уређење терена за шах на отвореном, који смо предали пензионерима, показали смо вољу да створимо бољу будућност за наше суграђане пензионере. Најавио сам још, да ће добити нове просторије за дружење, али то су само почетни кораци које имам у плану, како бих створио бољи амбијент за живот пензионера у Братунцу, рекао је Ранкић. Удружење пензионера Братунац броји око 2. 200 чланова, а укупан број пензионера на подручју општине Братунац износи 2. 496.