РАДНИ САСТАНАК СА ДИРЕКТОРОМ СРЕДЊОШКОЛСКОГ ЦЕНТРА И ДИРЕКТОРИМА ОСНОВНИХ ШКОЛА

На одржаном радном састанку са директорима школа са територије општине Братунац, начелник општине др Лазар Продановић упознао се са проблемима са којима се ове школе сусрећу као и моделима на који начин би исти могли што прије бити отклоњени.

Један од главних проблема, који би у наредном периоду требао бити рјешен, јесте побољшање енергетске ефикасности ових установа моделом утопљавања.

На састанку је договорено да ће општина Братунац додјељивати награде за ученике генерација и све ученике и менторе који буду освајали награде на регионалним и републичким такмичењима.

Такође, начелник општине др Лазар Продановић истакао је да ће један од приоритета у наредном периоду бити реконструкција спортске дворане у склопу СШЦ-а као и формирање одјељења дефицитарних занимања којим ће се у наредном периоду бавити руководство СШЦ-а, а према тренутним потребама тржишта.