САЈАМ "ДАНИ МАЛИНЕ" ПРЕДСТАВЉЕН НА БИЈЕЉИНСКОМ САЈМУ ТУРИЗМА

-Данас је у Бијељини отворен 12. Сајам туризма и гастрокултуре који се ове године одржава у хотелу Дрина у овом граду.

-Била је ово одлична прилика да се представе туристички потенцијали и гастропонуда наше општине.

-Такође, представљена је наша сајамска манифестација "Дани малине" , а позив за учешће смо уручили бројним туристичким организацијама, туристичко-рекреативним дестинацијама и другим организацијама и удружењима из ових области.

-Разговарали смо са домаћином овог догађаја Градоначелником Љубишом Петровићем, затим са Министром трговине и туризма у Влади РС г-дином Денисом Шулићем, као и директором ТОРС-а Миодрагом Лончаревићем. Овом приликом смо им уручили позив за учешће и посјету нашем Сајму.

-Подсјећамо, Међународни сајам пољопривреде, привреде и туризма "Дани малине" одржаће се 9. и 10. јуна 2023. године, а пријаве излагача су у току. Ове године припремљен је богат програм за оба дана одржавања ове манифестације.