САЈАМ ДОМАЋИХ ПРОИЗВОДА - РУДО 2024

У Рудом је данас отворен Девети међународни "Сајам домаћих производа - Рудо 2024" који је окупио око 170 излагача из БиХ, Републике Србије и Црне Горе.

Сајам промовише и чува од заборава старе занате, рукотворине и вриједности које се традиционално његују, комбинујући их са модерним начином пословања - истичу организатори. Поред продајно/изложбеног дијела на којем су излагачи представили своје производе и услуге, организатори су припремили едукативни, културно-умјетнички и забавни садржај за излагаче и посјетиоце сајма.

Своје учешће на сајму узело је и седам излагача из општине Братунац, који су се посјетиоцима представили својим производима.

Сајам су посјетили начелник општине Братунац Лазар Продановић и шеф кабинета начелника Драшко Стевановић. Они су изразили задовољство организацијом сајма, а посебно су похвалили производе наших суграђана који су били изложени у два павиљона.