,,ЗЛАТНИ КОТЛИЋ ПОДРИЊА" ОКУПИО ПРЕКО СТОТИНУ УЧЕСНИКА

Манифестација ,,Златни котлић Подриња", која је одржана данас на братуначкој Рајској плажи у оквиру Међународног сајма пољопривреде, прехрамбене индустрије и туризма ,,Дани малине 2022", окупила је преко стотину учесника из Републике Српске и Србије.

Петнаест екипа такмичило се у припреми рибљег котлића, а најистакнутија екипа била је „Рајски котлић“ из Братунца, друго мјесто припало је екипи „Економик“ из Сребренице, док је треће мјесто освојила екипа „ОШ Вук Караџић“ из Братунца. Награду за фер плеј добила је екипа „ДОО Роћко“ из Братунца, а за највеселију екипу проглашена је екипа „Помози Боже, ако ниси коме пре обећао“ из Сребренице.

Прве три најистакнутије екипе награђене су вриједним робним наградама, а свим учесницима овог такмичења уручене су захвалнице за допринос и учешће у овој манифестацији.

Учесници овог такмичења истичу да су задовољни организацијом, али и самим амбијентом, а посебно утиске на њих, кажу, оставила је ријека Дрина.

Организатор и покровитељ ове манифестације је Општина Братунац и Туристичка организација Братунац.