БРАТУНАЦ И ГАЏИН ХАН ПОТПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ О САРАДЊИ У ОБЛАСТИ ПРИВРЕДЕ И ЕКОНОМСКИХ ОДНОСА

Општина Братунац и општина Гаџин Хан потписале су данас меморандум о сарадњи у области привреде и економских односа, а у оквиру посјете делегације општине Братунац братској општини Гаџин Хан.

Договорено је да индустрија комуналних возила и опреме "Ресор" из Гаџиног Хана обнови сарадњу са Јавним комуналним предузећем у Братунцу и да у перспективи у том месту отвори сервис за комунална возила.

Такође, договорена је сарадња у области пољопривреде, нарочито малинарства, у чему Братунац има добре резултате, а разговарало се и о сарадњи у области ловног туризма, спорта, и других области.

Након састанка делегације двије братске општине, присуствовале су Свесрпском сабору у Београду.