БРАТУНАЦ: ПОДИЈЕЉЕНЕ САДНИЦЕ БИЈЕЛОГ ЈАСЕНА ГРАЂАНИМА

Подјелом садница бијелог јасена грађанима на Тргу Милоша Обилића, данас је начелник општине Братунац Срђан Ранкић озваничио почетак еколошког програма „Април – мјесец чистоће“ који организује Општинска управа у сарадњи са локалним комуналним предузећима АД „Градска чистоћа“. -Акција „Посади свој хлад“ наставиће се сађењем бијелог јасена у школским двориштима. У току априла-мјесеца чистоће, сутра ћемо организовати садњу бијелог јасена у зони ужег градског подручја и на Рајској плажи, гдје ћемо извршити детаљно чишћење и уређење тог дијела Дринске обале, изјавио је Ранкић новинарима, додајући да је објавио календар активности у мјесецу чистоће, које ће се проводити викендом, односно сваке суботе. Општина Братунац је у оквиру кампање “Посади свој хлад” добила 100 садница бијелог јасена од невладине организације Зелени развојни центар.