ЧЛАНОВИ ДЕЛЕГАЦИЈЕ СПС ИЗРАЗИЛИ ПОДРШКУ НАЧЕЛНИКУ РАНКИЋУ

Предсједник Социјалистичке партије Српске /СПС/ Горан Селак и народни посланици Максим Скоко и Саво Вулић посјетили су општину Братунац, гдје су се састали са начелником општине Срђаном Ранкићем.

На састанку су разговарали о даљем развоју и потенцијалима општине Братунац, а том приликом делегација СПС изразила је подршку начелнику Ранкићу.

- Наши одборници су дио скупштинске већине у Братунцу и драго нам је да имамо добру сарадњу са начелником, који има нашу подршку у свим развојним политикама и пројектима од значаја за Братунац, а наша сарадња ће убудуће бити још чвршћа, истакао је Селак.

Начелник општине Братунац захвалио је на посјети и подршци, те поручио да политике које заступа СПС имају подршку свих који искрено воле Српску.

- Прије свега, желим да захвалим на подршци, а чињеница је да СПС промовише политике које су блиске свима који хоће да се боре за бољу будућност Српске, поручио је Ранкић.