ДОРУЧАК СА РАДНИЦИМА ЛОКАЛНОГ КОМУНАЛНОГ ПРЕДУЗЕЋА

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић организовао је данас доручак са радницима локалног комуналног предузећа АД „Градска чистоћа“. У пријатној атмосфери начелник је поздравио раднике и захвалио се за сав труд који су уложили да град буде чистији и љепши.

Током дружења, начелник је рекао да ће ови вриједни радници добити награду од 10% на плату за мјесец јун, због њиховог посебног ангажмана, а поред тога усвојен је и нови правилник, према коме ће бити повећане плате радницима који раде на одржавању чистоће града и одвозу отпада.

Поручен је нови алат, канте и контејнери, а у најскорије вријеме треба да стигну и нове униформе. Обећано је и да ће у наредном периоду, ово предузеће добити појачање са више запослених, нова возила као и машине за чишћење улица.

-Градска чистоћа треба да ради посао за који је и основана, а Општинска управа ће обезбиједити све што је потребно предузећу, оцијенио је начелник Ранкић након дружења.