ГОДИНА ПРОЂЕ...

Данас је тачно годину дана од када сам преузео дужност начелника општине Братунац. Када се осврнем на протекли период схватам да је вријеме прошло брзо и турбулентно. Обузме ме велики понос и срећа када се сјетим тог времена и огромне подршке коју сам добио од вас. Све то ми даје енергију и одржава моју жељу да истрајем на путу ка заједничком циљу – бољем и љепшем Братунцу. Дођу понекад и дани када је тешко објединити расуту енергију, али Богу хвала, сваког дана се у овом послу дешавају и лијепе ствари које одржавају моју снагу и жељу за боље сутра.

Посебно ме радује што млади људи препознају и цијене наш труд. Данас сам имао прилику да упознам петнаестогодишњу Марију Спајић, ученицу првог разреда “Средњошколског центра Братунац”. Наша суграђанка, талентована умјетница, сјетила се да је данас тачно годину дана од када сам преузео дужност начелника општине, те се одважила да дође у мој кабинет и дарује ми драгоцјени поклон. Марија ми је поклонила слику грба наше општине. Посматрајући њен рад схватио сам да снага коју носимо у себи није произашла из наших побједа, већ из чињенице да смо сваки пут након пада успјели да устанемо и наставимо да се боримо још јаче, а све захваљујући људима који нам пружају несебичну подршку.

Хвала ти Марија!

Хвала свим нашим суграђанима!

Ваш начелник,

Срђан Ранкић