ГРАЂАНИ ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ ОСТВАРИЋЕ СВОЈЕ БИРАЧКО ПРАВО НА НЕКОЛИКО НОВИХ ЛОКАЦИЈА

Општинска изборна комисија објавила је обавјештење у коме се наводи да ће грађани општине Братунац на предстојећим Општим изборима 2022, који ће бити одржани 2. октобра, остварити своје бирачко право на неколико нових локација.

Наиме, грађани који су раније остваривали своје бирачко право на бирачком мјесту 104Б024А и 104Б024Б Клуб пензионера, односно у Дому пензионера Братунац, сада ће гласати у пословном простору Славка Стојановића у улици Светог Саве у Братунцу, преко пута Уникредит банке, наведено је у обавјештењу Општинске изборне комисије Братунац.

Такође, они који су протеклих година остваривали своје бирачко право на бирачком мјесту 104Б020 Реповац (у просторијама намијењеним за ову мјесну заједницу), сада ће гласати у пословном простору Новака Перића у Реповцу.