ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА НАЈУСПЈЕШНИЈЕ СТУДЕНТЕ

Поводом Дана општине Братунац, 25.септембра ,начелник општине ће уручити шест новчаних награда најуспјешнијим студентима државних факултета Првог циклуса студија са просјечном оцјеном 9 (девет) и више.

Новчане награде биће додијељене најуспјешнијим студентима у 6 категорија:

- најуспјешнији студент ПРВЕ године – награда 200КМ
- најуспјешнији студент ДРУГЕ године – награда 200 КМ
- најуспјешнији студент ТРЕЋЕ године – награда 200 КМ
- најуспјешнији студент ЧЕТВРТЕ године – награда 200 КМ
- најуспјешнији студент ПЕТЕ године – награда 200 КМ
- најуспјешнији студент ШЕСТЕ године – награда 200 КМ

Овим путем позивамо све студенте са подручја општине Братунац, који испуњавају услове из јавног позива, да пријаве са кратком биографијом, фотокопијом прве странице индекса, фотокопијом личне карте и увјерењем факултета о положеним испитима са изведеном просјечном оцјеном за све претходне године студирања, доставе најкасније до 21.09.2021.године у Шалтер салу, са назнаком "Јавни позив за најуспјешније студенте“.

Право учешћа имају студенти који испуњавају сљедеће услове:

1. 1. просјек оцјена 9 и више
    2. да су студенти Првог циклуса државних факултета
    3. да нису обнављали ниједну годину студирања
    4. лична карта издата у Братунцу

Студенти који буду испуњавали услове, а не буду рангирани као најуспјешнији у 6 категорија, добиће новчане награде у износу од 100 КМ.

У случају да два или више студената имају једнаку просјечну оцјену, предност ће имати студент са већим бројем положених предмета.