НАЧЕЛНИК НАГРАЂУЈЕ 240 ПРЕДШКОЛАЦА, ОСНОВАЦА И СРЕДЊОШКОЛАЦА

Поводом почетка школске 2023/24 године, Начелник општине Братунац др Лазар Продановић, новчаним износом од 100 КМ наградиће све ђаке-прваке, укупно њих 149, као и 91 предшколаца и ученика из социјално угрожених категорија чија имена су нам доставили директори Дјечијег обданишта,основних школа и Средњошколског центра.

Користимо прилику да замолимо све родитеље ђака-првака , као и родитеље ученика слабог материјалног стања који су контактирани од стране ових установа, да бројеве текућих рачуна (једног од родитеља ) доставе школама које дјеца похађују, како би Општина Братунац благовремено могла извршити уплате директно на достављене рачуне .

Укупна средства издвојена из буџета за ову намјену су 24.000 КМ и први пут се додјељују свим првачићима и свим ученицима и предшколцима из социјално угрожених категорија.

Уз жељу да у наредним годинама овај вид издвајања постане стална пракса , свим ученицима, родитељима и наставницима желимо срећан и успјешан почетак нове школске године.