НАГРАДА ЗА ЧЛАНОВЕ КАРАТЕ КЛУБА „ЖЕЉА ИПОН ПЛУС“

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић уприличио је данас пријем за тренера и чланове карате клуба „Жеља ипон плус“, који су на првенству Републике Српске освојили четири златне медаље. Три такмичарке освојиле су злато у катама: Лејла Смаиловић у пионирској категорији, Кристина Станојевић у кадетској категорији, а у јуниорској Алдијана Салиховић. Соња Убипариповић изборила је златну медаљу у борбама у кадетској категорији +54кг. Ове такмичарке начелник је наградио са по 100 КМ. Кристина Маринковић, тренер КК „Жеља ипон плус“ захвалила се начелнику на данашњем пријему и наградама, истичући да је ово први пут да се овој дјеци одаје признање за њихов рад. -Ми смо одушевљени. Начелнику скидам капу за све што ради и што је урадило до сада, а посебно што је примио ову дјецу, јер заиста то су дјеца, која су и балкански и државни прваци већ четири године. Такмичарка Соња Убипариповић, такође је задовољна данашњим пријемом и успјехом који је постигла на такмичењу. -Јако сам задовољна пријемом. Начелник нас је угостио и јако је био љубазан. Никада до сада нико за нас није организовао пријем. Била сам јако срећна и нисам очекивала баш овакав резултат, јер сам имала дужу паузу, али сам се трудила. Драго ми је што сам успјела да остварим овакав резултат. Начелник је у обраћању такмичарима истакао да ће и у будућности његовати традицију пријема и награђивања најуспјешнијих. -Успјех сваког дјетета је битан. Настављамо са награђивањем најистакнутијих. Било ми је задовољство разговарати са овим дивним дјевојчицама. Пратићу у наредном периоду рад ове дјеце и надам се да ћемо поводом њихових одличних резултата организовати још оваквих пријема, поручио је начелник Ранкић.