НАСТАВАК ИНФРАСТРУКТУРНИХ РАДОВА У БРАТУНЦУ

Данас су почели радови на изградњи паркинга и проширењу дијела саобраћајнице у улици Петра Кочића у Братунцу. Изградњом новог паркинга на овој локацији ријешиће се проблем непрописно паркираних возила у близини средње школе и Дома здравља, као и растеретити саобраћај у дијелу Немањине улице који води до ове здравствене установе.

Истовремено настављају се радови на реконструкцији и проширењу мреже јавне расвјете на територији цијеле општине, а како је и раније речено овај пројекат је подржан од стране иницијативе братуначких привредника на челу са представницима компаније ''ПЕТРОПРОЈЕКТ''.

Овим путем позивамо све грађане да пријаве кварове и неправилности на раду постојеће мреже јавне расвејте у својим насељима у Одјељењу за урбанизам и стамбено комуналне послове општине Братунац, на телефон 056/420-372, или лично у канцеларији број 19. у згради општинске управе.