ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ВРЕМЕНУ И МЈЕСТУ ОДРЖАВАЊА УСМЕНОГ ИНТЕРВЈУА (22.07.2024.Г.)

У складу са чланом 26.став 4. Правилника о јединственим процедурама за попуњавање упражњених радних мјеста у градској, односно општинској управи ( „Сл.Гласник бр.42/17), Комисија за спровођење јавног конкурса за избор службеника, именована Рјешењем Начелника општине број. 02-020-506/24 од 17.07.2024.године, даје

ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ВРЕМЕНУ И МЈЕСТУ ОДРЖАВАЊА УСМЕНОГ  ИНТЕРВЈУА

На  основу расписаног Јавног конкурса за пријем радника у радни однос на неодређено вријеме у Општиниској управи  Братунац бр. 02-020-506/24  објављеног  у дневном листу Глас Српске дана 15. јуна 2024.године и у Службеном Гласнику РС број: 55/24 дана 20.06.2024. годинекомисија за спровођење јавног конкурса за избор службеника у Општинској управи Братунац са кандидатом који испуњава опште и посебне услове јавног конкурса провешће изборни поступак усменим интервјуом у следећем термину:

24.07.2024. годинеу 10:00 часова – радно мјесто Самостални стручни сарадник за статистику, спорт, културу и рад са младима

Интервју ће се обавити у просторијама општинске управе Братунац, Светог Саве бр.260, у сали за презентацију – мала сала, на трећем спрату.

У складу са чланом 28 став 1. Правилника о јединственим процедурама за попуњавање упражњених радних мјеста у градској, односно општинској управи („Сл.Гласник бр.42/17)кандидат који је позван на интервју обавезан је да са собом понесе индентификациони документ (личну карту или пасош).

О времену и мјесту одржавања усменог интервјуа кандидат ће бити обавјештен и писменим путем.

Уколико кандидат из неког разлога не приступи интервјуу у напријед наведено вријеме, а свој изостанак не оправда писменим путем прије одржавања интервјуа биће искључен из даљег изборног поступка.

ПРЕДСЈЕДНИК КОМИСИЈЕ

Љиља Митровић, дипл.правник