ОДРЖАН "САЈАМ ЗАВИЧАЈА" У НОВОМ САДУ - ПРИСУСТВОВАЛА И ДЕЛЕГАЦИЈА НАШЕ ОПШТИНЕ

На позив Фонда за избјегла, расељена лица и сарадњу са Србима у региону при покрајинској Влади Војводине, делегација општине Братунац била је присутна на свечаном отварању 4. "Сајма завичаја" који је ове године одржан у Мастер хали Новосадског сајма. Своје културно, привредно и туристичко богатство, представила су бројна српска удружења, организације, културно-умјетничка друштва али и локалне, покрајинске и републичке институције власти из читавог региона. Одлична прилика да се успоставе тјесне везе сарадње наше општине са многим другим локалним управама у региону, на привредном, туристичком, културном и образовном плану, а овим путем прослеђен је и позив за Међународни сајам пољопривреде, туризма и прехрамбене индустрије "Дани малине" који је планиран за јун мјесец ове године у организацији наше општине.