ОДРЖАН САСТАНАК ОРГАНИЗАЦИОНОГ ОДБОРА ЗА ОБИЉЕЖАВАЊЕ ДАНА СЈЕЋАЊА НА “СТРАДАЊЕ СРБА У ПОДРИЊУ“

Данас је у просторијама Општине Братунац одржан други састанак Организационог одбора за обиљежавање Дана сјећања на “СТРАДАЊЕ СРБА У ПОДРИЊУ“. Парастос ће бити служен и цвијеће положено код Спомен крста 10. јула 2021. године (субота) са почетком од 11.00 часова, док је пола сата касније предвиђено обраћање званичника и комеморативни програм на Тргу Милоша Обилића.

На састану је, између осталог речено да припреме за овај дан протичу у најбољем реду, те да је већина планираних активности обављена.

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић истакао је, да је са организацијом отпочео на вријеме и да се нада већем одзиву људи у односу на претходне године.

-Позвали смо све грађане и породице невино страдалих цивила и погинулих бораца, представнике спортских клубова и удружења. Организован је превоз у 10 часова из Кравице, Полома и Жлијебца, док је повратак орагнизован у 13 часова са аутобуске станице у Братунцу, рекао је између осталог начелник Ранкић.