ПОЧЕЛО УЉЕПШАВАЊЕ БРАТУНАЧКОГ ШЕТАЛИШТА

На подручју општине Братунац већ неколико дана траје реализација акције под називом "Април - мјесец чистоће". У оквиру овог програма обухваћено је низ активности чишћења и уређивања општине Братунац.

Садњом цвијећа, братуначки основци и радници комуналног предузећа ,,Градска чистоћа”, данас су почели са уљепшавањем Трга Милоша Обилића.

За надолазећи викенд планирана је велика акција чишћења братуначког одмаралишта ,,Рајска плажа”. У оквиру акције ,,Април - мјесец чистоће” планирано је и детаљно чишћење јавних површина у ужем центру града, сређивање парковског мобилијара и клупа на шеталишту, детаљно прање градских улица и др.

Акција ће бити завршена дружењем, односно шетњом до Чауша. Ова активност планирана је за 25. април.