ПРЕДСТАВНИЦИ УДРУЖЕЊА СТАРЈЕШИНА ВОЈСКЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ПОСЈЕТИЛИ НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ СРЂАНА РАНКИЋА

Поводом Дана Војске Републике Српске, који се обиљежава сваке године 12-тог маја, представници Удружења старјешина Војске Републике Српске, посјетили су данас начелника општине Братунац Срђана Ранкића. У оквиру посјете, начелнику је уручена чланска карта старјешине Војске Републике Српске. - Служио сам војни рок у Центру војних школа ВРС “Рајко Балаћ” Бања Лука. Наредбом предсједника Републике Српске, као најбољи питомац ЦВШ ВРС унапријеђен сам у чин потпоручник. Захвалан сам представницима Удружења старјешина Војске Републике Српске на посјети и једном лијепом гесту, који су показали кроз уручење чланске карте, рекао је начелник Ранкић након одржаног састанка.