РАСПИСАН ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ У ИЗБОРУ НАЈБОЉЕГ МАЛИЊАКА

У оквиру Међународног сајма пољопривреде, привреде и туризма 'Дани малине 2023' који је ове године заказан за 9. и 10. јун, биће организован избор за најбољег произвођача малине на подручју општине Братунац. Наградни фонд за најбоље произвођаче износи 1.500,00 КМ, а биће обезбЈеђене и симболичне робне награде. Право учешће имају сви пољопривредни произвођачи чија се производња реализује на подручју општине Братунац и који испуњавају услове према овом позиву.

Текст Јавног позива можете погледати ОВДЈЕ !

Пријавни образац за учешће у овом избору можете преузети и попунити у шалтер сали општине Братунац сваким радним даном од 7:00-15:00 часова, или га преузети у електронској форми ОВДЈЕ и попуњен предати у шалтер салу најкасније до 10.05.2023. године.