РЕКОНСТРУКЦИЈА СПОРТСКИХ И ЗАБАВНИХ САДРЖАЈА ЗА ДЈЕЦУ И ОДРАСЛЕ

У току су радови на реконструкцији дјечијег игралишта код споменика борцима НОБ-а у центру града, а они обухватају поправку и адаптацију комплетног мобилијара на овом дјечијем кутку, затим уређење самог платоа игралишта као фарбање свих корозивних површина. Средства за ову реконструкцију обезбједила је компанија ''Петропројект'' из Братунца, уз подршку општине Братунац. Паралелно са овим, почели су радови на обнови и проширењу трим стазе на Градском стадиону у укупној дужини од 700 метара, а ширина ове стазе након реконструкције износиће 3 метра. У првој фази изводе се радови на уклањању хумусног дијела тла, затим насипање чврстим материјалом те насип и ваљање газећег слоја ове стазе. Након завршетка ових радова у плану је освјетљавање читаве деонице трим стазе као и постављање видео надзора око Градског стадиона, а у циљу повећања безбједности свих посјетилаца на спортским садржајима у оквиру Градског стадиона. Такође, у сарадњи са ФК ''Братство'' Братунац, почеће се на адаптацији трибина и свлачионица на овом спортском комплексу, као и уређење главне капије на стадиону.