В.Д. НАЧЕЛНИК ТРИШИЋ ПРИМИО ЗВАНИЧНИКЕ РУСКЕ АМБАСАДЕ У БИХ

Вршилац дужности Начелника општине Братунац вечерас се састао са званичницима Амбасаде Руске Федерације у БиХ, господином Јуријем Пичугином и Дмитријем Лукашевим. Повод за долазак ове делегације у Братунац јесте отварање Ревије руског филма која се већ традиционално одржава у нашем граду већ неколико године. На састанку са руским званичницима било је разговора о сарадњи општине Братунац са руском Амбасадом у БиХ у области културе, привреде и других друштвених аспеката. Разговору су присуствовали и Радован Петковић, стручни сарадник за културу као и Игор Марковић в.д. директор ЈУ Дом културе Братунац, који су учеснике овог сусрета упознали са програмом овогодишње Ревије руског филма у Братунцу.

Начелник Тришић се овом приликом захвалио руским званичницима на подршци коју пружају у развоју културе на подручју наше општине, а која се највише огледа у финансирању програма које реализује ЈУ Дом културе Братунац, најзначајнија културна установа у општини Братунац.