В.Д. НАЧЕЛНИК ТРИШИЋ У ПОСЈЕТИ ДОМУ ЗДРАВЉА БРАТУНАЦ

Данас је поводом почетка превентивних мамографских прегледа за све грађане општине Братунац, г-дин Бранислав Тришић боравио у радној посјети ЈЗУ ''Дом здравља'' Братунац.

''Овакав вид превентивних мемографских прегледа за све припаднице женске популације на подручју наше општине, јасан је показатељ стратешког опредјељења Општине Братунац ка улагању у примарну здравствену заштиту у нашем граду. Ова активност као и све наредне иницијативе и кампање које имају за циљ превенцију малигних обољења као и других лабораторијских и дијагностичких метода, биће подржане од стане наше локалне заједнице, јер здравствена заштита нашег становништва нема алтернативу'', рекао је Тришић након ове посјете. Након обиласка мамографског кабинета, в.д. Начелник је обишао и остале службе ове главне здравствене уставове у нашем граду.