ЗАВРШЕНА АКЦИЈА УРЕЂЕЊА ЦЕНТРА ГРАДА

Данас је завршена акција уређења центра града, коју је покренуо начелник општине Братунац Срђан Ранкић у сарадњи са члановим Мото клуба „Таурус“ , Брдско-бициклистичког клуба Братунац, Еко- рафтинг клуба „Рајска плажа“, Планинарског друштва „Кик“ и Тениског клуба Братунац.

У протеклих седам дана представници удружења и клубова офарбали су постојеће канделабере, лучни и полукружни бетон намијењен за сједење, бину, ивичњаке и бетонске жардињере.

-Захвалан сам учесницима акције на одличној организацији и ефективном раду. Надам се да ћемо имати њихову подршку и у наредном периоду. Град заиста изгледа љепше уз помоћ ових младих људи- поручио је начелник Ранкић.

Од мјесеца априла, начелник је покренуо низ акција са циљем уређења града. До сада је уређен централни дио града, познато одмаралиште „Рајска плажа“, као и десетак приградских локација са којих су измештене дивље депоније.